Dnia 13 kwietnia 2023 r. ponownie powitaliśmy w Sieniu uczniów klas ósmych. Tym razem goście mieli okazję do zwiedzania szkoły w ramach gry terenowej oraz wzięli udział w quizie sprawdzającym ich wiedzę dotyczącą LOHS i przedmiotów tu nauczanych. Nie zabrakło również informacji o naszej ofercie edukacyjnej – można je było uzyskać w punktach informacyjnych oraz w bezpośrednich rozmowach z nauczycielami i uczniami.

Zwieńczeniem wspólnego popołudnia był występ Mai Kiełtyki i Weroniki Bednarek, prezentujących swoje umiejętności wokalne i instrumentalne oraz wręczenie przez panią dyrektor Violettę Zdunowską nagród za udział w grze terenowej.

Było nam bardzo miło gościć naszych młodszych kolegów. Liczymy na to, że (zgodnie z naszym hasłem PRZYJDŹ – ZOBACZ- ZOSTAŃ Z NAMI!) wielu z nich wróci do nas w przyszłym roku szkolnym.