Dziękujemy Fundacji DKMS za uhonorowanie nas Certyfikatem „Szkoły z Życiem” ?.

To efekt naszego zaangażowania w walkę z nowotworami krwi. Cel akcji #Komórkomania to przede wszystkim uświadamianie społeczności szkolnej i lokalnej o możliwości dobrowolnego dawstwa krwiotwórczych komórek macierzystych.

Dziękujemy za certyfikat i obiecujemy dalszą współpracę w kolejnych latach!