Dziękujemy Fundacji DKMS za uhonorowanie nas Certyfikatem „Szkoły z Życiem”
.
To efekt naszego zaangażowania w walkę z nowotworami krwi. Cel akcji #Komórkomania to przede wszystkim uświadamianie społeczności szkolnej i lokalnej o możliwości dobrowolnego dawstwa krwiotwórczych komórek macierzystych.
Dziękujemy za certyfikat i obiecujemy dalszą współpracę w kolejnych latach!












