Serdecznie wszystkich zapraszamy na koncert „Top of the Top” w ramach jubileuszowego 30. Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni i Partnerów.

8 marca o godz. 18:00 we Wrzesińskim Ośrodku Kultury, po ogłoszeniu werdyktu Jury i wręczeniu nagród zwycięzcom konkursu z dnia 7 marca, wystąpią laureaci poprzednich edycji FPO. Wielu z nich swoje życie zawodowe związało z muzyką, inni nadal na wysokim poziomie muzykują hobbystycznie. Zobaczymy i usłyszymy następujących wykonawców: Antonina Pedrycz i Gabriela Górczyńska, Agnieszka Pol, Dorota Pawłowska, Maciej Hubert „Elvis” Kryszak, Red Hooks, Szafir, Yorba, No Excuse, Emilia Fengler Weronika Andrzejewska, Agata Meler, Martyna Sereda, Andrzej Grzegorek, Zuzanna Kwiatkowska, Agnieszka Pietrzak, Piotr Konieczka, Wanessa Antkowiak, Piotr Adamski i Klaudia Jankowska, Jadwiga Andrzejewska, Joanna Dolata, Klaudia Lewandowska-Twarda, Iga Iglewska i Anna Wardęska, Daria Kutkowska-Kozłowicz, Izabela Metler.

W glosowaniu on-line wybierzemy zdobywcę statuetki Top of the Top.

Koncert poprowadzą Arkadiusz Nowak i Robert Jaworski, nie pierwszy raz w roli konferansjerów na FPO.

Wstęp wolny. Do zobaczenia!