LO WRZEŚNIA

„Mieć marzenie to jedno. Robić wszystko co konieczne, by je spełnić – to już zupełnie coś innego.” (J.C. Maxwell „Marzenie ma moc”)

Co dalej?

Po co?

Dlaczego?

Dokąd?

SIENKIEWICZ? LOVE!

SIENKIEWICZ – LOKOMOTYWA TWOJEGO ROZWOJU

Szukam Was i wypatruję. Gdzie jesteście?

• Strona systemu Nabór: nabor.pcss.pl/wrzesnia
  • Informacja dot. sposobów pobrania dokumentów rekrutacji – zobacz
  • Instrukcja dot. elektronicznego przesyłania dokumentów składanych do szkoły z wykorzystaniem systemu Nabór – zobacz
  • Spis podręczników dla klas I w roku szkolnym 2024/2025 – zobacz