W środę 29 maja w naszej szkole odbyło się ŚWIĘTO PATRONA. Jest to dzień, w którym nasi uczniowie co roku przygotowują przepiękne prace związane z zadaniami o Henryku, biorą udział w grze organizowanej przez Samorząd Uczniowski, a po dużej przerwie spędzają czas w Sienkiewiczowskich ogrodach Liceum. I tym razem było nie inaczej.

Niesamowite prace w przeróżnych tematach, memy z wizerunkiem Henryka, projekty logo naszej szkoły czy kadra Sienkiewicza jako postacie z książek, było można podziwiać na wystawach obok pokoju nauczycielskiego. W środę od rana przedstawiciele klas brali udział w grze ,,z Sieniem po szkole” zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Wykonywali na niej różne zadania, a na końcu czekał na nich kahoot sprawdzający ich wiedzę o patronie szkoły. Na zakończenie mieliśmy piknik w naszych ogrodach, gdzie uczniowie i nauczyciele piknikowali, brali udział w Dniu Sportu oraz mieli okazję odpowiadać na pytania na szkolnym tik toku odnośnie Henryka i jego twórczości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii poniżej oraz do kliknięcia w link, który przeniesie Państwa do szkolnego tik toka.