W dniu 29 maja w naszej szkole odbył się DZIEŃ SPORTU. W tym roku rywalizacja odbywała się między profilami, wszystkie klasy z tymi samymi rozszerzeniami grały w jednej drużynie, co pozwoliło na szeroką integrację. Wytypowani przedstawiciele klas mogli się zmierzyć z trzema różnymi dyscyplinami.
Pierwszą, wyczekaną przez wielu była piłka nożna, gdzie gra toczyła się już od rana, aby na szkolnym pikniku rozegrać finał. Walka była zacięta do końca, lecz zwycięskie z niej wyszły klasy D wygrywając w finale 4:0.
Następnie każdy mógł się trochę poruszać i wziąć udział w zumbie prowadzonej przez naszą absolwentkę – Julię Wieczorek. Ostatnią z dyscyplin było przeciąganie liny, które nagromadziło dużo kibiców i emocji. Tu również była zacięta walka, lecz ponownie zwycięzca mógł być tylko jeden i znów okazały się nim klasy D.
Koordynatorami Dnia Sportu byli nauczyciele wychowania fizycznego.