W lutym odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Siatkówce Chłopców i Dziewcząt. Chłopcy zajęli III miejsce, a dziewczyny wygrywając turniej awansowały do Fianłu Rejonu Poznań Teren Wschód, gdzie zajęły II lokatę.

Drużynę chłopców reprezentowali: Tymoteusz Marczak, Maciej Jagoda, Aleksander Kubacki, Robert Wojciechowski, Franciszek Banaszak, Jeremiasz Dróbka, Mateusz Wysocki, Jacek Szambelańczyk, Marcel Orłowski, Mikołaj Godzich, Wojciech Słomczyński i Mieszko Solecki.

Drużynę dziewcząt reprezentowały: Amelia Czernielewska, Blanka Fret, Marcelina Sybilska, Julia Więcek, Aleksandra Pawlaczyk, Aleksandra Górska, Maria Urbaniak, Zofia Winowicz, Zuzanna Kliszkowiak, Nikola Popis, Gabriela Wolnicka, Zofia Gruszczyńska, Julia Maćkowiak.

Również w miesiącu lutym odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wrzesińskiego w Koszykówce Chłopców. Po zaciętych meczach drużyna z „Sienia” zajęła II miejsce .

Drużynę chłopców reprezentowali: Mateusz Wysocki, Mikołaj Godzich, Maciej Jagoda, Oliwier Kowynia, Piotr Kurzawski, Mikołaj Perlik, Oskar Pruchnik, Wiktor Pruchnik, Miłosz Skrzypczyk, Kornel Starański, Robert Wojciechowski, Jakub Glinka.