Wznowiliśmy po dłuższej przerwie cykl spotkań z absolwentami naszej szkoły. Chcemy dowiedzieć się, jak ułożyły się ich dalsze, edukacyjne losy, jak wspominają swoją wrzesińską Alma Mater, co na zawsze zabrali stąd poza wiedzą potrzebną im na studiach. Interesują nas ich życiowe sukcesy zawodowe i w jaki sposób nasze LO stało się dla nich trampoliną do przyszłości. Przed świątecznymi feriami nasze zaproszenie przyjął Julian Sławski, świeżo upieczony absolwent poznańskiej medycyny. Spotkał się z uczniami klasy 4c1, którzy z racji biologiczno-chemicznego rozszerzenia często wiążą swoje dalsze edukacyjne plany z naukami medycznymi. Julian opowiadał o studiach i odpowiadał na zadawane pytania. Ostatnim akordem jego wizyty był wywiad udzielony Anieli Kołodzińskiej i Adamowi Dekowskiemu. Całość nagrał Janusz Witczak, a filmik zmontowała Zofia Zaborowska. Zobaczcie, posłuchajcie, poszukajcie inspiracji – zachęcamy.

Co po LO 20 – YouTube