WŁĄCZ to festiwal form artystycznych i edukacyjnych oraz warsztaty skierowane do młodzieży (15 – 18 lat) i dorosłych współpracujących z młodymi osobami.

Siłą każdej społeczności jest jej różnorodność. Jest to też temat pierwszej edycji festiwalu.

Mamy możliwość opowiedzenia historii ludzi, miejsc czy wydarzeń. Ważne aby pokazać siłę włączania różnorodnych grup w życie społeczności lokalnej. Środkiem do opowiadania tych historii jest jedna z trzech form wyrazu: film, gra, sztuki performatywne.

Nadesłane prace zostaną pokazane publiczności na dwudniowym wydarzeniu festiwalowym w Łodzi (czerwiec 2023 r.). W jego trakcie odbędą się też spotkania z przedstawicielami Ambasady USA w Warszawie oraz gośćmi ze świata filmu, teatru i gier.

Wszystkich zainteresowanych, chcących spróbować swoich sił, nauczyć się czegoś nowego oraz przeżyć wyjątkową przygodę zapraszamy do klubu w dniach 28.10.2022 r. oraz 02.11.2022 r. w godzinach 10.30-13.00.

Więcej informacji TUTAJ