Naszą szkołę podczas rozgrywek w ramach Wielkopolskiej Superligi Liceów będą reprezentować następujące zespoły:

Liga Angielska

opiekun: p. prof. Ewa Sławska

zespół – Henry’s Crusaders: Michał Andrzejczak (3d), Edyta Donowska (2e), Maja Kasprzyk (3e), Klaudia Kozłowska (3e), Jakub Krysiński (3c1), Rafał Malinowski (3c), Mikołaj Mirkiewicz (3d), Łucja Piechnicka (3e)

Liga Historyczna

opiekun: p. prof. Teresa Jabłońska

zespół – Zaprzeszli hiSTORYcy: Norbert Kaźmierczak (3a1), Paweł Kiernikowski (3a1), Michał Pluciński (3a1), Wiktor Puszkarek (3a1), Marceli Rewers (3a1), Karol Suszka (3a1), Maksymilian Terzyk (3a1), Norbert Wachowiak (3a1)

Liga Matematyczna

opiekun: p. prof. Joanna Tabaczyńska

zespół – MATPLUSIAKI: Michał Andrzejczak (3d), Antoni Długosz (2d), Franciszek Miedziński (3e1), Mateusz Ochowiak (3d), Kacper Paterski (2d), Mateusz Stankiewicz (2d), Adrian Stasiak (3e1), Mateusz Wrzaskowski (3d1)