W miniony wtorek odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych. Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze uczennice, które zdobyły indywidualnie trzy pierwsze miejsca i zapewniły sobie Mistrzostwo Powiatu w drużynie. Na najwyższym stopniu podium stanęła Marta Pawłowska, tuż za nią uplasowała się Klara Domachowska. Trzecie miejsce zajęła Weronika Andrzejczyk.
Chłopcy w mistrzostwach zajęli drugie miejsce. Indywidualnie Michał Cieślak zdobył srebrny medal.
Naszą szkołę reprezentowali: Marta Pawłowska, Klara Domachowska, Weronika Andrzejczyk, Maja Kozłowska, Nikola Dębicka, Julia Kramska, Antonina Woźniak, Maria Pecyna, Zuza Kliszkowiak, Michał Cieślak, Wojtek Zarębski, Jakub Kupś, Karol Kostrzewa, Oskar Orchowski, Wiktor Pruchnik, Miłosz Rowiński, Mateusz Stróżyk.