W środowe popołudnie 22 marca 2023 r. w auli naszego Liceum tłumnie zebrali się uczniowie klas ósmych szkół z Wrześni i okolic wraz z rodzicami i opiekunami. Wszyscy mogli zapoznać się z zaprezentowaną przez Anielę Kołodzińską i Adama Dekowskiego ofertą edukacyjną na rok szkolny 2023/24. Goście wysłuchali także słów pani dyrektor Violetty Zdunowskiej oraz ciekawostek z życia szkoły, przedstawionych przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego – Julię Kowalczyk.

Po części oficjalnej, rozpoczęło się zwiedzanie budynku. Uczniowie przeprowadzali doświadczenia biologiczne i chemiczne, mogli sprawdzić swoją wiedzę z fizyki, matematyki, geografii, historii i języka polskiego. Nie zabrakło także informacji i zadań z języków obcych – angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za przybycie i zainteresowanie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym wielu z Was stanie się naszymi uczniami i młodszymi kolegami.