Maksymilian Pawlak z klasy I d otrzymał wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Morze w poezji, prozie, kulturze” w ramach XXII Święta Teatru na Prowincji. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!