W dniu 28 września 2023 wzięliśmy udział w warsztatach na temat aktywności obywatelskiej i społecznej pod tytułem „Akcja – Aktywacja”.
Graliśmy w gry planszowe „Euroszanse”, w których mogliśmy poznać różne oferty wymian zagranicznych, wolontariatów i innych ciekawych możliwości wyjazdów. Prowadzący to przedstawiciele Fundacji Rysy, a warsztaty zrealizowane zostały w ramach zadania
„K.A.W.A. organiczna”. Mieliśmy również możliwość wysłuchania doświadczeń prowadzących związanych z wolontariatem czy wymianą zagraniczną. Zainspirowało i w pewnym stopniu pokazało nam to, jak ciekawe możliwości mamy oraz, że każdy mógłby znaleźć coś dla siebie. Te warsztaty poszerzyły nasze horyzonty i jako obywatele UE mamy wiele możliwości dotyczących pracy, nauki i wolontariatu za granicami naszego państwa. Dziękujemy za ciekawe warsztaty i czekamy na więcej!