Aktualności

nie paleKażdego roku, w trzeci czwartek listopada, przypada dzień rzucania palenia tytoniu. Święto to narodziło się w USA, z inicjatywy dziennikarza Lynna Smitha, który w 1973 roku zaapelował do czytelników swojej gazety, aby chociaż przez jeden dzień nie palili papierosów. W następnych latach akcja ta przyjęła się także w innych krajach na całym świecie. Jest ona głównie adresowana do palaczy chcących zerwać z nałogiem. Warto jednak, abyśmy wszyscy pamiętali o szkodliwym wpływie papierosów i e-papierosów na nasze zdrowie.

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
Data : poniedziałek, 4 styczeń 2021
11
Data : poniedziałek, 11 styczeń 2021
21
23
24
25
27
28
30
31

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo