rekrutacja bursa dokumenty

wokŻyjemy i uczymy się w nadzwyczajnych i specyficznych okolicznościach, ale pozostajemy uczniami i życie szkoły toczy się dalej, chociaż inaczej niż zwykle.

Jeszcze w lutym zainspirował nas quiz historyczny „Lata dwudzieste” . Patrycja Jakubowska - klasa 1d przygotowała w dniu 4 czerwca, korzystając z aplikacji Kahoot quiz „Spotkanie ze współczesną kulturą” jako podsumowanie i zakończenie nauki wok-u. Każdy mógł sprawdzić swoją wiedzę. Dobór zagadnień był szeroki, a pytania mocno zróżnicowane. Co prawda tylko w ramach klasy i to zdalnie, bez tych wszystkich wspólnych emocji i interakcji, ale to też było nowe, inne doświadczenie i miało swój specyficzny urok. Podsumowaliśmy to, o czym mówiliśmy przez cały rok. Wśród zwycięzców znaleźli się Aleksander Nowakowski, Michał Andrzejczak, Olaf Barański. Jak zgodnie mówią, przyjemnie było sprawdzić swoją wiedzę o filmie, teatrze w niekonwencjonalnej formie, jednocześnie świetnie się bawiąc.
1d

szkola dialogu 2019