Aktualności

W roku szkolnym 2020/2021 rodzice indywidualnie ubezpieczają swoje dzieci. Rada Rodziców po przeanalizowaniu złożonych ofert rekomenduje ubezpieczenie w Wiener.

Poniżej:

1. link do oferty ubezpieczenia NNW na 20 000 zł

     https://sprzedaz.wiener.pl/ubezpieczenieoswiata/g/20009

2. link do oferty ubezpieczenia  NNW na 30 000 zł:

     https://sprzedaz.wiener.pl/ubezpieczenieoswiata/g/20010

  

natalia3Te trzy marcowe dni spędzone na Uniwersytecie w Białymstoku, były jednymi z moich najlepszych w dotychczasowym życiu. To niesamowite przeżycie jeszcze dziś mi towarzyszy. To przede wszystkim cudownie spędzony czas ze wspaniałymi osobami. Najbardziej stresujące było oczywiście oczekiwanie na wyniki olimpiady. Ta niepewność do ostatniej chwili, a etapy były trzy. Bardzo cieszy mnie fakt, że Damian został laureatem olimpiady oraz że mnie udało się zostać finalistką. Dołączyłam tym samym do rodziny olimpijczyków.

 

 

 

 

 

 

Nadal mi trudno uwierzyć, że zaszłam tak daleko już w klasie pierwszej. Mam do wyboru tyle "indeksów", tak różnych uczelni i tak wiele kierunków. To wybór między np. kryminalistyką czy prawem na Uniwersytecie Gdańskim, socjologią, resocjalizacją na Uniwersytecie Warszawskim, czy na najbliższym Uniwersytecie Poznańskim: rehabilitacją, pedagogiką, zarządzanie państwem, bezpieczeństwem narodowym, Politechniką Białostocką ze wszystkimi kierunkami czy Economics and IT Applications; ekonomia, prawo, finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Szczecińskim. Można tu długo wymieniać. Teraz czeka mnie trudna decyzja.

 Natalia Urbanowicz

natalia4natalia1natalia2

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
5
7
8

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo