Aktualności

lo Potrafi plakat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 pokaz talent 1024x576Nasza uczennica Aleksandra Woźniak z klasy 1A wzięła udział w ogólnopolskim, kilkuetapowym konkursie ,,Pokaż Talent’’, wybierając dla siebie kategorię - talent taneczny- soliści i pary. Celem akcji jest promowanie młodych ludzi uzdolnionych artystycznie, którzy marzą o karierze, o przygodzie albo po prostu lubią podejmować wyzwania. W wybranej przez Olę kategorii rywalizowało ze sobą 44 uczestników, spośród których na pierwszym etapie wyłoniono pięciu najlepszych. Laur pierwszeństwa przyznano Oli, która w nagrodę otrzymała wycieczkę do Brukseli, połączoną ze zwiedzaniem Parlamentu Europejskiego, oraz nagrodę pieniężną wysokości 1000zł. Gala regionalna odbyła się 15 września w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, ze względu na panującą sytuację epidemiczną w formie online. Na kolejnym, wojewódzkim etapie Ola również została zwyciężczynią, otrzymała statuetkę ,,Talent Roku’’ oraz dodatkową nagrodę finansową wysokości 1000 zł. Ostatni, finałowy etap odbył się 14 grudnia w Krakowie w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Ostatecznie w plebiscytowym głosowaniu internautów Ola zdobyła II miejsce w Polsce. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się z sukcesu. Mamy nadzieję, że to dobry początek i nie ostatni tryumf. Trzymamy kciuki😊
Zapraszamy do obejrzenia nagrania z tanecznym popisem Oli.
https://gloswielkopolski.pl/p/kandydat/aleksandra-wozniak%2C1859037/

 

 

Życzenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronę szkoły 800x600

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aids 11 grudnia od 1988 roku jest obchodzony jako Światowy Dzień AIDS. Został on ustanowiony z inicjatywy Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w celu zwrócenia wszystkim uwagi na problem epidemii HIV/AIDS. Warto pamiętać, ciągle jeszcze nie znaleziono skutecznego lekarstwa na tę chorobę, a najlepszą ochroną jest wiedza na jej temat oraz unikanie ryzykownych zachowań. Znakiem więzi z osobami żyjącymi z HIV i AIDS oraz ich bliskimi jest czerwona kokardka. Symbolizuje ona poświęcenie i zaangażowanie w walkę z tą chorobą.

 

 

nie paleKażdego roku, w trzeci czwartek listopada, przypada dzień rzucania palenia tytoniu. Święto to narodziło się w USA, z inicjatywy dziennikarza Lynna Smitha, który w 1973 roku zaapelował do czytelników swojej gazety, aby chociaż przez jeden dzień nie palili papierosów. W następnych latach akcja ta przyjęła się także w innych krajach na całym świecie. Jest ona głównie adresowana do palaczy chcących zerwać z nałogiem. Warto jednak, abyśmy wszyscy pamiętali o szkodliwym wpływie papierosów i e-papierosów na nasze zdrowie.

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
Data : poniedziałek, 4 styczeń 2021
11
Data : poniedziałek, 11 styczeń 2021
21
23
24
25
27
28
30
31

logo UE rgb 1

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo