Nauka - to lubię!

 

rekrutacja bursa dokumenty

dysW ramach projektu „Nauka to lubię” finansowanego ze środków Unii Europejskiej pozyskaliśmy dla pracowni chemicznej dygestorium czyli wyciąg laboratoryjny. Jest to przeszklona komora o kształcie dużej szafy zaopatrzona w wentylator stale wydmuchujący z niej powietrze. Jej podstawowym zadaniem jest zapobieganie wydostawaniu się do przestrzeni laboratoryjnej szkodliwych substancji, a także ochrona przed ewentualnymi pożarami i eksplozjami. Nasze dygestorium będziemy wykorzystywać w ramach zajęć „Chemia eksperymentalna”, „Sos chemia”, ale także podczas lekcji laboratoryjnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
5
6
7
8
9
10
11
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

logo taplo

bohaterON

wolontariat z klasą

szkola dialogu 2019

logo karta szkolna

magisterscholasticus

dopalacze nafb kopia

Kontakt

kontakt

bip logo